Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності ( «Політика», Privacy policy) описує, як Оператор веб-сайту збирає, захищає і використовує особисту інформацію, яку ви ( «Користувач»), можете надавати на веб-сайті https://sms-ki.org і будь-яких свої продукти або послуги (надалі «Веб-сайт» або «Послуги»). У ньому також описуються доступні вам варіанти використання вашої особистої інформації, а також способи доступу і оновлення цієї інформації. Справжня Політика не поширюється на дії компаній, якими ми не володіємо і не контролюємо, а також на осіб, яких ми не наймаємо і не керований.

Збір особистої інформації

Ми отримуємо і зберігаємо будь-яку інформацію, яку ви свідомо надаєте нам при публікації контенту, заповнюєте будь онлайн-форми на Веб-сайті. Ви можете не надавати нам певну інформацію, але тоді ви не зможете скористатися деякими функціями веб-сайту.

Збір неособистої інформації

Коли ви відвідуєте Сайт, наші сервери автоматично записують інформацію, яку відправляє ваш браузер. Ці дані можуть включати в себе таку інформацію, як IP-адреса вашого пристрою, тип і версія браузера, тип і версію операційної системи, мовні переваги або веб-сторінку, яку ви відвідували до відвідування нашого веб-сайту, сторінки нашого веб-сайту, які ви відвідуєте, час, проведений на ці сторінки, інформація, яку ви шукаєте на нашому веб-сайті, час і дати доступу і інша статистика.

Використання зібраної інформації

Будь-яка інформація, яку ми отримуємо від вас, може бути використана для поліпшення нашого Веб-сайту; поліпшити обслуговування клієнтів і відповідати на запити і електронні листи наших клієнтів; запустити і використовувати наш веб-сайт і послуги. Зібрана неличная інформація використовується тільки для виявлення потенційних випадків зловживань і збору статистичної інформації про використання веб-сайту. Ця статистична інформацію не агрегируется інакше, щоб ідентифікувати будь-якого конкретного користувача системи.

Діти

Ми свідомо не збираємо будь-яку особисту інформацію від дітей у віці до 13 років. Якщо вам не виповнилося 13 років, будь ласка, не відправляйте будь-яку особисту інформацію через наш Веб-сайт або Сервіс. Ми рекомендуємо батькам і законним опікунам стежити за використанням Інтернету їхніми дітьми і сприяти забезпеченню дотримання цієї Політики, даючи вказівку своїм дітям ніколи не надавати особисту інформацію через наш Веб-сайт або Сервіс без їх дозволу. Якщо у вас є підстави вважати, що дитина у віці до 13 років надав нам особисту інформацію через наш веб-сайт або службу, зв'яжіться з нами.

Реклама

Ми можемо показувати онлайн-рекламу, а також можемо ділитися агрегированной і неидентифицирующей інформацією про наших клієнтів, яку ми збираємо в процесі реєстрації або за допомогою онлайн-опитувань і рекламних акцій з деякими рекламодавцями. Ми не передаємо рекламодавцям особисту інформацію про окремих клієнтів. У деяких випадках ми можемо використовувати цю сукупну і неидентифицирующую інформацію для надання спеціалізованої реклами цільової аудиторії.

Посилання на інші сайти

Наш веб-сайт містить посилання на інші веб-сайти, які не належать нам чи не контролюються нами. Пам'ятайте, що ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності таких інших веб-сайтів або третіх осіб. Ми рекомендуємо вам знати, коли ви залишаєте наш Веб-сайт, і читати декларації про конфіденційність кожного веб-сайту, який може збирати особисту інформацію.

Інформаційної безпеки

Ми захищаємо інформацію, яку ви надаєте на комп'ютерних серверах в контрольованій безпечному середовищі, захищеною від несанкціонованого доступу, використання або розкриття. Ми дотримуємося розумні адміністративні, технічні та фізичні застережні заходи з метою захисту від несанкціонованого доступу, використання, зміни та розкриття особистої інформації, що знаходиться під її контролем і зберіганням. Однак передача даних через Інтернет або бездротову мережу не може бути гарантована. Тому, хоча ми прагнемо захистити вашу особисту інформацію, ви визнаєте, що (I) існують обмеження безпеки і конфіденційності Інтернету, які знаходяться поза нашим контролем; (II) безпеку, цілісність і конфіденційність будь-якої інформації і даних, якими ви обмінюєтеся між вами і нашим Веб-сайтом, не може бути гарантована; і (III) будь-яка така інформація і дані можуть бути переглянуті або підроблені при передачі третьою стороною, незважаючи на всі зусилля.

Дані порушення

В разі, якщо нам стане відомо про те, що безпека Веб-сайту була порушена або користувачі розкрили особисту інформацію непов'язаним третім сторонам в результаті зовнішньої діяльності, включаючи, крім іншого, атаки на безпеку або шахрайство, ми залишаємо за собою право на приймати розумно відповідних заходів, включаючи, крім іншого, розслідування та звітність, а також повідомлення і співпрацю з правоохоронними органами. У разі порушення даних ми зробимо розумні зусилля, щоб повідомити потерпілих осіб, якщо ми вважаємо, що існує розумний ризик заподіяння шкоди користувачеві в результаті порушення або якщо повідомлення потрібно іншим чином згідно із законом. Коли ми це зробимо, ми опублікуємо повідомлення на веб-сайті і відправимо вам електронного листа.

Юридичне розкриття

Ми будемо розкривати будь-яку інформацію, яку ми збираємо, використовуємо або отримуємо, якщо це потрібно або дозволено законом, наприклад, для дотримання порядку в суд або подібного судового процесу, і коли ми сумлінно вважаємо, що розкриття необхідно для захисту наших прав, захисту вашої безпеки. або безпеку інших, розслідування шахрайства або відповідь на запит уряду.

Зміни та доповнення

Ми залишаємо за собою право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності щодо Веб-сайту або Послуг в будь-який час, яка вступає в силу після публікації оновленої версії цієї Політики на Веб-сайті. Коли ми це зробимо, ми переглянемо оновлену дату в нижній частині цієї сторінки. Продовження використання Сайту після будь-яких таких змін означає вашу згоду з такими змінами.

Прийняття цієї політики

Ви підтверджуєте, що прочитали справжню Політику і погоджуєтеся з усіма її умовами. Використовуючи Веб-сайт або його Послуги, ви погоджуєтеся дотримуватися справжню Політику. Якщо ви не згодні дотримуватися умов цієї Політики, ви не маєте права використовувати або отримувати доступ до Веб-сайту та його Сервісів.

Зв'язатися з нами

Якщо у вас є які-небудь питання про цю Політиці, будь ласка, зв'яжіться з нами .

Цей документ останній раз оновлювався 13 лютого 2018 г.