Привітання з Днем ангела Світлани

Характеристика імені Світлана.

Ім'я Світлана має слов'янське коріння та складається з двох слів – "світло" і "лан", яке у древніх русичів означало "земля". Це ім’я ще трактують як "світла", "осяйна", "чиста". Може тлумачитися, як світла зовні, наприклад, "світловолоса", так і "чиста душею".

Є й припущення, що ім’я має давньогрецькі корені. У грецькій мові йому співзвучно ім'я Фотина або Фотинія, що означає "світло". Саме цим ім'ям нарікають Світлану під час хрещення.

Жінка з таким ім’ям справляє враження легкої, світлої і товариської жінки. Але вона – це цілий клубок протиріч, що уживаються в одній людині. Світлана одночасно може бути і доброю, і різкою, причому з різницею в кілька секунд. Може бути ніжною й за мить агресивною. Вона енергійна, активна, любить давати вказівки і водночас довірлива, співчутлива, легко допоможе навіть малознайомій людині. Ця жінка – чудова матір, дбайлива, ніжна та уважна до своїх дітей. В її будинку завжди панує чистота й затишок. З віком вона стає зразковою господинею, матір'ю і бабусею, яку обожнюють усі домашні.

Скорочені та пестливі форми імені Світлана: Світуля, Світланка, Світусик, Світланочка, Світик.

Коли відзначають День Ангела Світлани.

День ангела Світлана святкує 26 лютого, 2 квітня та 16 листопада.

Заходьте на наш сайт і обирайте найкращі картинки та побажання з Днем ангела Світлани!