Привітання з Днем ангела Олександра

Характеристика імені Олександр

Одне з найпопулярніших чоловічих імен у світі є ім’я Олександр. Походить це ім’я від давньогрецької, що означає «захисник людей». В Україні теж є одним з найпоширеніших імен, яким називаються новонароджених хлопчиків.

Хлопчикові на ім'я Олександр притаманні сміливість, впевненість, напористість, лідерство і розважливість. Олександр - це душа колективу, до його думки, як правило, всі прислухаються.

Він любить справляти гарне враження і вміє це робити. Однак всі, хто знають його близько, розуміють, що все це гра на публіку. Він гордовитий і пихатий, але намагається це приховувати. Олександр вміє бути справжнім відданим другом, але зазвичай коло його друзів дуже обмежено.

Сімейні стосунки в житті Олександра посідають одне з найважливіших місць. Він люблячий чоловік і батько, обожнює балувати своїх домашніх різними подарунками і приємними сюрпризами.

У Олександра є багато позитивних якостей: незалежність, завзятість, героїзм, цілеспрямованість, наполегливість, благородство, чесність, гострий розум, сміливість. Чоловік з таким ім’ям — чудовий керівник . Його поважають підлеглі за об’єктивність, уміння організовувати людей і збирати потрібну команду.

Зменшувальні форми: Сашко́, Оле́сь, Олесик, Ле́сь, Лесик, Шурик, Алекс, Алік, Саня, Санька, Саша, Сашка, Сашок, Шура, Шурка, Олександрик, Алексюша, Алексюня, Сашенька, Сашечка, Сашуня, Санюха, Санюша, Алексаха, Алексаша.

Коли відзначають День Ангела Олександра.

День ангела Олександр відмічає за православним календарем (новий стиль) — 18 лютого, 14 березня, 22 березня, 2 квітня, 6 травня, 31 травня, 26 червня, 17 липня, 2 серпня, 12 вересня, 30 вересня, 13 жовтня, 18 жовтня, 19 листопада, 23 грудня.