Привітання з річницею весілля: найкращі картинки та листівки

1 . . . 3Next

Річниця весілля

Річниця весілля - це особливе свято, що символізує вірність, любов і злагоду. Адже це дуже радісний день – день народження сім’ї. Річниця весілля – це привід знову відчути себе молодятами. І немає кращого способу висловити свою повагу та любов партнерові, ніж привітати з цим незабутнім днем. Привітати можна і друзів і батьків з їх річницею, батьки вітають своїх дітей, інколи ми навіть вітаємо і дідусів з бабусями, які дожили до свого ювілею весілля. Адже всі сімейні пари пам’ятають цей особливий день, коли вони створили власну сім’ю. І нехай з кожною річницею кохання колишніх молодят стає все сильнішим, а сім’я – міцнішою!

З річницею весілля прийнято вітати сімейну пару щороку в день, коли відбулося їх весілля. Адже саме в цей день, колись почалася історія щасливої родини. Щороку весілля носить свою унікальну назву, і свої традиції, щодо того, що бажано дарувати чоловікові і дружині на ту чи іншу річницю. Але в різних країнах світу річниці весілля носять свої назви. Так перший рік спільного життя в деяких країнах (таких як країни СНД або Нідерланди) носить назву ситцевого весілля, а в деяких (таких як Скандинавські країни і США) це вважається паперове весілля, у Франції та Англії символом першої річниці весілля виступає бавовна. Але є такі річниці весіль, які у всіх країнах називаються однаково, це наприклад «Золоте весілля», яка відзначається в 50 річний ювілей спільного життя.

Привітання з річницею весілля

Поздоровити близьких Вам людей з їх річницею весілля, можна за допомогою привітань чи листівки, яку ви можете завантажити на нашому сайті.Тут ви знайдете чудові зображення, які допоможуть вам виразити ваші щирі вітання та побажання. Зазавичай вітаючи з річницею весілля люди бажають сімейної гармонії і ідилії, а також здоров’я, достатку і щоб любов «молодят» ніколи не втратила своєї сили, щоб їм разом все було по плечу. В цей прекрасний день бажають сімейного щастя, щоб шлюб був міцний, як сталь і ще багато щирих побажань сімейній парі.

У нашому розділі ви знайдете широкий вибір картинок для привітань з річницею весілля. Від класичних до сучасних, від ніжних до веселих - ми маємо все, що вам потрібно, щоб передати свої найкращі побажання. Оберіть картинку, яка вам сподобається, і перейдіть на сторінку для завантаження листівки. Всі наші зображення мають високу якість і зрозумілі надписи, що робить їх ідеальними для друку або використання в онлайн-привітаннях.