Привітання з ювілеєм: картинки та листівки для ювілейних привітань

1 . . . 3Next

Ювілей

Ювілей - це особливий день народження, який ще називають круглою датою та святкують по особливому. Коли саме виникла традиція святкувати дні народження не відомо, хоча письмові джерела вказують, що ще в Стародавньому Римі була така традиція святкування днів народжень. Звичай же запалювати свічки на день народження зародився ще в Стародавній Греції. Саме там в Храмі Артеміди в честь її дня народження круглі паляниці з запаленими на них свічками клали у жертовник. На відміну від звичайного дня народження, ювілей - це особлива дата. Це також річниця кратна 5-ти, тобто 10, 15, 20, 25, 30 ітд років. Саме в ювілейний рік ми намагаємося підвести підсумки прожитого відрізка шляху, будуємо плани на майбутнє. В ювілей зазвичай збирається більше гостей, і люди намагаються його відсвяткувати по-особливому, що б було, що згадати. Гості кажуть багато приємних слів ювіляру, а ті, хто не можуть бути присутнім за святковим столом, намагаються привітати ювіляра або за допомогою телефону, скайпу, соціальних мереж, або хоча б відправити SMS з приємними словами та привітаннями.

Картинки та привітання з ювілеєм

В розділі привітання і листівки з ювілеєм ви знайдете багато варіантів привітань з ювілеєм, які створені спеціально для цього особливого випадку. "Привітання з ювілеєм" - це особливий момент, коли ми відзначаємо важливі події у житті. Чи це ювілей чоловіка, чи ювілей жінки, незалежно від віку - кожен заслуговує на вітання, яке зігріває душу та запам'ятовується надовго.

На сайті ви знайдете велику колекцію картинок, призначених спеціально для ювілейних вітань. Ящо ви хочете привітати когось із родичів, друзів чи колег, у нашому розділі ви знайдете ідеальну картинку, щоб передати свої найщиріші побажання.Яка б не була дата ювілею, чи це ювілей 20-річчя, 60-річчя або будь-який інший, наші картинки допоможуть вам виразити ваші щирі побажання. Ви можете переглянути наш список картинок та обрати ту, яка найбільше вам подобається. При натисканні на обрану картинку ви будете перенаправлені на сторінку завантаження (листівки), де ви зможете зберегти її на свій пристрій та надіслати близькій людині, яку ви хочете привітати.

Для вашої зручності ми підготували зручний список, де ви можете вибрати картинку, яка найбільше сподобається вам. Після цього ви будете автоматично перенаправлені на сторінку завантаження, де зможете зберегти обрану картинку або листівку на свій пристрій. Ви можете використовувати їх для надсилання електронних листівок, друку на папері або для розміщення у соціальних мережах – на ваш розсуд.

Не забувайте, що наша колекція картинок та листівок постійно оновлюється, тому заходьте до нас знову, щоб знайти нові варіанти привітань з ювілеєм. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти вам знайти ідеальні зображення, які висловлять ваші найтепліші бажання й побажання з нагоди ювілейних подій.